БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKW2981 KAROLINA
SKW2981 KAROLINA
SKW2981 KAROLINA
SKW2981 KAROLINA
SKW2981 KAROLINA
SKW2981 KAROLINA
SKW2981 KAROLINA
SKW2981 KAROLINA
SKAGEN

SKW2981 KAROLINA

Шифра на артикл: 22056
Šifra proizvođača: KAROLINA
0 МКД
12.890 МКД
11.601 МКД
Заштеда: 1.289 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на ремче Вештачка кожа
Тип на механизам Аналоген
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Датум, Соларно напојување, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Боја на бројчаник Бисерна
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Тегет
Сезона SS21
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara