БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PL.14383JSR/04 DRIVER
POLICE

PL.14383JSR/04 DRIVER

Шифра на артикл: 21589
Šifra proizvođača: DRIVER
0 МКД
9.590 МКД
8.631 МКД
Заштеда: 959 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 54
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Ден во неделата, Мултифункциски, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на накит Кафеава
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
15.921 МКД
Заштеда 10%
17.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
15.291 МКД
Заштеда 10%
16.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
9.621 МКД
Заштеда 10%
10.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
11.421 МКД
Заштеда 10%
12.690 МКД
Количина: 1