БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
R8871640001 SFIDA
MASERATI

R8871640001 SFIDA

Шифра на артикл: 21539
Šifra proizvođača: SFIDA
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MASERATI
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Спортски, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
15.990 МКД
Додадено во омилени
9.890 МКД
Додадено во омилени
6.654 МКД
Заштеда 40%
11.090 МКД