R8823140011 SFIDA
MASERATI

R8823140011 SFIDA

Шифра на артикл: 30519
Šifra proizvođača: SFIDA
0 МКД
26.590 МКД
26.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MASERATI
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Автоматик
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Палма Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 5.490 МКД
Додадено во омилени
Цена 5.490 МКД
Додадено во омилени
Цена 23.990 МКД
Додадено во омилени
Цена 23.190 МКД