САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2001114 MOON
2001114 MOON
2001114 MOON
2001114 MOON
2001114 MOON
2001114 MOON
2001114 MOON
2001114 MOON
LACOSTE

2001114 MOON

Шифра на артикл: 21465
Šifra proizvođača: MOON
0 МКД
12.290 МКД
7.374 МКД
Заштеда: 4.916 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд LACOSTE
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 35
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Куманово
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
13.990 МКД
Додадено во омилени
13.390 МКД
Додадено во омилени
11.390 МКД
Додадено во омилени
11.390 МКД