БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
ES4825 COPELAND
ES4825 COPELAND
ES4825 COPELAND
ES4825 COPELAND
ES4825 COPELAND
ES4825 COPELAND
ES4825 COPELAND
ES4825 COPELAND
FOSSIL

ES4825 COPELAND

Шифра на артикл: 20949
Šifra proizvođača: COPELAND
0 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 34
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Кафеава
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Гостивар, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
12.414 МКД
Заштеда 40%
20.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
6.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
4.074 МКД
Заштеда 40%
6.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
6.090 МКД
Количина: 1