БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
VSPHG0920 SEMPIONE
VSPHG0920 SEMPIONE
VSPHG0920 SEMPIONE
VSPHG0920 SEMPIONE
VERSUS VERSACE

VSPHG0920 SEMPIONE

Шифра на артикл: 20859
Šifra proizvođača: SEMPIONE
0 МКД
13.990 МКД
9.793 МКД
Заштеда: 4.197 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд VERSUS VERSACE
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 38
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд, Сребрена
Сезона SS20
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Ширина на ремче 18
Достапност Скопје Сити Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
9.190 МКД
Додадено во омилени
11.690 МКД
Додадено во омилени
10.990 МКД
Додадено во омилени
12.990 МКД