БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
VSPLK1120 MOUFFETARD
VERSUS VERSACE

VSPLK1120 MOUFFETARD

Шифра на артикл: 20843
Šifra proizvođača: MOUFFETARD
0 МКД
10.590 МКД
5.295 МКД
Заштеда: 5.295 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд VERSUS VERSACE
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, M
Големина на куќиште на часовник (mm) 38
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Сезона FW20
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
8.890 МКД
Додадено во омилени
8.590 МКД
Додадено во омилени
8.603 МКД
Заштеда 30%
12.290 МКД
Додадено во омилени
5.295 МКД
Заштеда 50%
10.590 МКД