БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
VSPHH0120 MOSCOVA
VSPHH0120 MOSCOVA
VSPHH0120 MOSCOVA
VSPHH0120 MOSCOVA
VSPHH0120 MOSCOVA
VSPHH0120 MOSCOVA
VERSUS VERSACE

VSPHH0120 MOSCOVA

Шифра на артикл: 20842
Šifra proizvođača: MOSCOVA
0 МКД
10.590 МКД
10.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд VERSUS VERSACE
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 38
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Сезона SS20
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Ширина на ремче 18
Достапност Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
8.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
10.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
10.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
9.890 МКД
Количина: 1