БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PL.16066JSB/02 EXTREME REBEL
POLICE

PL.16066JSB/02 EXTREME REBEL

Шифра на артикл: 20453
Šifra proizvođača: EXTREME REBEL
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 47
Функција на часовник Датум, Двојно време, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
11.790 МКД
Додадено во омилени
8.901 МКД
Заштеда 10%
9.890 МКД
Додадено во омилени
9.261 МКД
Заштеда 10%
10.290 МКД
Додадено во омилени
15.561 МКД
Заштеда 10%
17.290 МКД