БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1782208 READE
1782208 READE
1782208 READE
1782208 READE
1782208 READE
1782208 READE
TOMMY HILFIGER

1782208 READE

Шифра на артикл: 19896
Šifra proizvođača: READE
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 34
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Роуз Голд
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд
Сезона SS20
Стил Елегантен, Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Округло

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
12.190 МКД
Додадено во омилени
7.590 МКД
Додадено во омилени
7.590 МКД
Додадено во омилени
10.590 МКД