БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKW2837 SIGNATUR
SKW2837 SIGNATUR
SKW2837 SIGNATUR
SKW2837 SIGNATUR
SKAGEN

SKW2837 SIGNATUR

Шифра на артикл: 19360
Šifra proizvođača: SIGNATUR
0 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 30
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд
Стил Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Округло
Ширина на ремче 14
Достапност Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
12.190 МКД
Додадено во омилени
7.590 МКД
Додадено во омилени
7.590 МКД
Додадено во омилени
10.590 МКД