БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
GG-B100-1B
G-SHOCK

GG-B100-1B

Шифра на артикл: 18991
0 МКД
27.490 МКД
27.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Карбонски влакна
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 53,1 X 55,4
Функција на часовник 12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, PHONE FINDER, Аларм, Алтиметар, Барометар, Време на изгрејсонце и зајдисонце, Датум, Дигитален, Дигитален компас, Илуминација, Индикатор на локација, Календар, Мапа на поминати локации, Меморија на освоени височини, Мерач на чекори, Отпорност на удари и вибрации, Отпорност од кал, Светско време, Стоперка, Тајмер, Термометар, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
8.190 МКД
Додадено во омилени
7.990 МКД
Додадено во омилени
61.990 МКД
Додадено во омилени
7.990 МКД