САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
MK6671 RUNWAY
MK6671 RUNWAY
MK6671 RUNWAY
MK6671 RUNWAY
MK6671 RUNWAY
MK6671 RUNWAY
MICHAEL KORS

MK6671 RUNWAY

Шифра на артикл: 17668
Šifra proizvođača: RUNWAY
0 МКД
18.390 МКД
9.195 МКД
Заштеда: 9.195 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 38
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бисерна
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност OUTLET Аеродром, Тетово Центар
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
26.290 МКД
Додадено во омилени
11.790 МКД
Додадено во омилени
10.590 МКД
Додадено во омилени
19.490 МКД