БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PL.15652JSUB/03P BANOS
POLICE

PL.15652JSUB/03P BANOS

Шифра на артикл: 17514
Šifra proizvođača: BANOS
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 46
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сина
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
10.690 МКД
Додадено во омилени
17.690 МКД
Заштеда 28%
24.690 МКД
Додадено во омилени
11.090 МКД
Додадено во омилени
1.790 МКД