БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PL.15402JSR/03 BERKELEY
PL.15402JSR/03 BERKELEY
PL.15402JSR/03 BERKELEY
PL.15402JSR/03 BERKELEY
PL.15402JSR/03 BERKELEY
PL.15402JSR/03 BERKELEY
POLICE

PL.15402JSR/03 BERKELEY

Шифра на артикл: 17053
Šifra proizvođača: BERKELEY
0 МКД
9.690 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 3.700 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Тегет
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
7.690 МКД
Заштеда 28%
10.690 МКД
Додадено во омилени
9.190 МКД
Заштеда 25%
12.190 МКД
Додадено во омилени
19.990 МКД