БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EFV-120DB-1A EFV-120
EFV-120DB-1A EFV-120
EFV-120DB-1A EFV-120
EFV-120DB-1A EFV-120
EFV-120DB-1A EFV-120
EFV-120DB-1A EFV-120
EFV-120DB-1A EFV-120
EFV-120DB-1A EFV-120
EDIFICE

EFV-120DB-1A EFV-120

Шифра на артикл: 16908
Šifra proizvođača: EFV-120
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EDIFICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 41
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
7.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
17.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
20.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
6.790 МКД
Количина: 1