БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
NY2314 CROSSWALK
DKNY

NY2314 CROSSWALK

Шифра на артикл: 11445
Šifra proizvođača: CROSSWALK
0 МКД
9.990 МКД
9.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд DKNY
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 18
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Роуз Голд
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд
Стил Елегантен
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Скопје Сити Мол, OUTLET Аеродром, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
14.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
13.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
13.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
16.690 МКД
Количина: 1