БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
DZ4495 MEGA CHIEF
DIESEL

DZ4495 MEGA CHIEF

Шифра на артикл: 16231
Šifra proizvođača: MEGA CHIEF
0 МКД
15.590 МКД
7.795 МКД
Заштеда: 7.795 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 51
Функција на часовник Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Крем
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Рамстор, Палма Мол, Гостивар, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
7.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
24.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
17.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
15.790 МКД
Количина: 1