БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
ES4352 JACQUELINE
ES4352 JACQUELINE
ES4352 JACQUELINE
ES4352 JACQUELINE
FOSSIL

ES4352 JACQUELINE

Шифра на артикл: 15332
Šifra proizvođača: JACQUELINE
0 МКД
8.890 МКД
8.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Рамстор, OUTLET Аеродром, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
7.590 МКД
Додадено во омилени
7.590 МКД
Додадено во омилени
10.590 МКД
Додадено во омилени
7.790 МКД