FS5447 THE MINIMALIST - MONO
FS5447 THE MINIMALIST - MONO
FS5447 THE MINIMALIST - MONO
FS5447 THE MINIMALIST - MONO
FOSSIL

FS5447 THE MINIMALIST - MONO

Шифра на артикл: 14976
Šifra proizvođača: THE MINIMALIST - MONO
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
16.990 МКД
Заштеда 31%
24.690 МКД
Додадено во омилени
9.590 МКД
Додадено во омилени
24.990 МКД
Додадено во омилени
11.790 МКД