За нас

MY:TIME е компанија со семејна традиција од 1920-та година за продажба, дистрибуција и сервисирање на високо квалитетни часовници и накит. Нашите брендови на часовници и накит се застапени во 13 продажни места во Скопје, Тетово, Куманово, Гостивар, Битола, Струга и Охрид, како и на други 15 локации преку наши партнери.

Ексклузивни застапници и дистрибутери сме за часовници и накит од брендовите: Tommy Hilfiger, BOSS HUGO BOSS, Emporio Armani, Lacoste, Fossil, Skagen, Michael Kors, DKNY, Maserati, Diesel, Casio, Casio Vintage, G-Shock, Edifice, Jacques Lemans, Just Cavalli, Cerruti 1881, Zeppelin, Police, Brosway, Esprit, Daniel Wellington, Guess, Sector No Limits, Morellato,  Rosefield, Sheen, Swiss Military Hanowa, GMT London и Superdry..

На задоволство на нашите клиенти располагаме со сопствен сервис предводен од професионалци за сервис на часовници и накит од брендовите кои ги застапуваме. Покрај ова вршиме и сервисирање на часовници кои не се дел од нашето портфолио.

MY:TIME CLUB е нашиот клуб за лојалност. Со купување на производи во MY:TIME (во продажните салони и онлајн), членовите на клубот се стекнуваат со бенефиции изразени во попусти, беџови и подароци. Прочитајте повеќе тука