ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА EDIFICE EQB-1000XD
FREE SHIPPING - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
HS-80TW-1E Штоперка КАСИО
CASIO

HS-80TW-1E Штоперка КАСИО

Шифра на артикл: 2274
0 МКД
3.990 МКД
3.591 МКД
Заштеда: 399 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Стоперка
Бренд CASIO
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Гума
Големина на куќиште на часовник (mm) 83
Функција на часовник Аларм, Календар, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Достапност ГТЦ Приземје

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""