X5672D73039CR22
MORELLATO

X5672D73039CR22

Шифра на артикл: 25335
0 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 25928
1.490 МКД
Додадено во омилени
Ремче 25927
1.490 МКД
Додадено во омилени
Ремче 25925
1.490 МКД
Додадено во омилени
Ремче 25336
1.390 МКД