X5672D73019CR22
MORELLATO

X5672D73019CR22

Шифра на артикл: 25333
0 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа
Достапност East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 25928
1.490 МКД
Додадено во омилени
Ремче 25927
1.490 МКД
Додадено во омилени
Ремче 25925
1.490 МКД
Додадено во омилени
Ремче 25336
1.390 МКД