X4511187093CR22 CAMOUFLAGE
MORELLATO

X4511187093CR22 CAMOUFLAGE

Шифра на артикл: 24733
Šifra proizvođača: CAMOUFLAGE
0 МКД
1.500 МКД
1.500 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Пол Унисекс
Материјал на ремче Силикон
Ширина на ремче 22
Боја на ремче Маскирна, Црна
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 18727
1.100 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15242
700 МКД