X0969087019CR24 GRAFIC
MORELLATO

X0969087019CR24 GRAFIC

Шифра на артикл: 24730
Šifra proizvođača: GRAFIC
0 МКД
1.550 МКД
1.550 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Пол Унисекс
Материјал на ремче Кожа
Ширина на ремче 24
Боја на ремче Црна
Достапност Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 24732
1.550 МКД
Додадено во омилени
Ремче 18728
1.800 МКД
Додадено во омилени
Ремче 18708
1.450 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15253
1.800 МКД