X4983187019CR22 SILE
MORELLATO

X4983187019CR22 SILE

Шифра на артикл: 15250
Šifra proizvođača: SILE
0 МКД
1.300 МКД
1.300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Пол Машки
Материјал на ремче Силикон, Челик
Ширина на ремче 22
Боја на ремче Црна
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 30087
1.100 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30085
1.700 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15240
1.400 МКД