БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
U3689A38061CR24 KUGA
MORELLATO

U3689A38061CR24 KUGA

Шифра на артикл: 15227
Šifra proizvođača: KUGA
0 МКД
1.250 МКД
1.250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Пол Унисекс
Попуст Без попуст
Материјал на ремче Кожа, Челик
Боја на ремче Тегет
Ширина на ремче 24
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 15253
1.500 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15226
1.250 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15225
1.250 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15215
1.500 МКД