ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА EDIFICE EQB-1000XD
FREE SHIPPING - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
U3689A38030CR24 KUGA
MORELLATO

U3689A38030CR24 KUGA

Шифра на артикл: 15225
Šifra proizvođača: KUGA
0 МКД
1.250 МКД
1.125 МКД
Заштеда: 125 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Пол Унисекс
Попуст Со попуст
Материјал на ремче Кожа, Челик
Боја на ремче Црна
Ширина на ремче 24
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 15253
1.350 МКД
Заштеда 10%
1.500 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15227
1.125 МКД
Заштеда 10%
1.250 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15226
1.125 МКД
Заштеда 10%
1.250 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15215
1.350 МКД
Заштеда 10%
1.500 МКД
string(0) ""
string(0) ""