БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
U3821712034CR18 GOLF Ремче Морелато
MORELLATO

U3821712034CR18 GOLF Ремче Морелато

Шифра на артикл: 8778
Šifra proizvođača: GOLF
0 МКД
1.450 МКД
1.450 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа, Челик
Водоотпорност на часовник WR
Ширина на ремче 18
Достапност Рамстор

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 8749
2.200 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Ремче 8746
2.200 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Ремче 8743
2.200 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Ремче 8735
1.700 МКД
Количина: 1