Y2269480017CR22 BOLLE XL
MORELLATO

Y2269480017CR22 BOLLE XL

Шифра на артикл: 8751
Šifra proizvođača: BOLLE XL
0 МКД
2.200 МКД
2.200 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 22
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 30077
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30080
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30083
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30087
1.100 МКД