БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
Y2269480032CR22 BOLLE XL Ремче Морелато
MORELLATO

Y2269480032CR22 BOLLE XL Ремче Морелато

Шифра на артикл: 8748
Šifra proizvođača: BOLLE XL
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 22

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 8751
2.200 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8744
2.200 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8726
1.700 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8674
1.550 МКД