X4272B12034CR22 GIORGIONE
MORELLATO

X4272B12034CR22 GIORGIONE

Шифра на артикл: 8728
Šifra proizvođača: GIORGIONE
0 МКД
1.950 МКД
1.950 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 22
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 24733
1.500 МКД
Додадено во омилени
Ремче 18727
1.100 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15250
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15242
700 МКД