БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
U2226364019CR18 BOTERO SADDLE Ремче Морелато
MORELLATO

U2226364019CR18 BOTERO SADDLE Ремче Морелато

Шифра на артикл: 8718
Šifra proizvođača: BOTERO SADDLE
0 МКД
2.000 МКД
2.000 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 18
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи