БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
U3628A17019CR18 MICHELANGELO Ремче Морелато
MORELLATO

U3628A17019CR18 MICHELANGELO Ремче Морелато

Шифра на артикл: 8697
Šifra proizvođača: MICHELANGELO
0 МКД
1.650 МКД
1.650 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 18
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 8778
1.450 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8749
2.200 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8746
2.200 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8743
2.200 МКД