БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
U2195432017SB22 TIPO LOCMAN Ремче Морелато
MORELLATO

U2195432017SB22 TIPO LOCMAN Ремче Морелато

Шифра на артикл: 8648
Šifra proizvođača: TIPO LOCMAN
0 МКД
1.550 МКД
1.550 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на часовник Вештачка кожа
Материјал на ремче Алуминиум
Водоотпорност на часовник WR
Ширина на ремче 22
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Куманово
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 8751
2.200 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8744
2.200 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8726
1.700 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8674
1.550 МКД