БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
U2195432019SB22 TIPO LOCMAN Ремче Морелато
MORELLATO

U2195432019SB22 TIPO LOCMAN Ремче Морелато

Шифра на артикл: 8634
Šifra proizvođača: TIPO LOCMAN
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на часовник Вештачка кожа
Материјал на ремче Алуминиум
Водоотпорност на часовник WR
Ширина на ремче 22

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 8751
2.200 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8744
2.200 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8726
1.700 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8674
1.550 МКД