U3252480019CR24 PLUS
MORELLATO

U3252480019CR24 PLUS

Шифра на артикл: 8620
Šifra proizvođača: PLUS
0 МКД
1.600 МКД
1.600 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 24
Достапност Скопје Сити Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 30088
1.100 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30081
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30078
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30073
1.800 МКД