X2524656041CR16 KAJMAN
MORELLATO

X2524656041CR16 KAJMAN

Шифра на артикл: 8614
Šifra proizvođača: KAJMAN
0 МКД
1.150 МКД
1.150 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 16
Достапност Рамстор
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 18715
2.400 МКД
Додадено во омилени
Ремче 18712
1.700 МКД