БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
X2704656019CR18 SAMBA Ремче Морелато
MORELLATO

X2704656019CR18 SAMBA Ремче Морелато

Шифра на артикл: 8533
Šifra proizvođača: SAMBA
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 18

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 8778
1.450 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8749
2.200 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8746
2.200 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8743
2.200 МКД