БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
X2269480017CR24 BOLLE Ремче Морелато
MORELLATO

X2269480017CR24 BOLLE Ремче Морелато

Шифра на артикл: 8530
Šifra proizvođača: BOLLE
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 24
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 24730
1.550 МКД
Додадено во омилени
Ремче 24732
1.550 МКД
Додадено во омилени
Ремче 18728
1.800 МКД
Додадено во омилени
Ремче 18708
1.450 МКД