БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
X2269480017CR22 BOLLE Ремче Морелато
MORELLATO

X2269480017CR22 BOLLE Ремче Морелато

Шифра на артикл: 8529
Šifra proizvođača: BOLLE
0 МКД
1.500 МКД
1.500 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 22
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Гостивар, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 8751
2.200 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8744
2.200 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8726
1.700 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8674
1.550 МКД