EFR-547L-1A
EDIFICE

EFR-547L-1A

Шифра на артикл: 10003
Провери достапност
Odredi veličinu
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Бренд EDIFICE
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 47,2
Функција на часовник Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Стил Спортски