БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SD7146 FOREVER
MORELLATO

SD7146 FOREVER

Шифра на артикл: 20618
Šifra proizvođača: FOREVER
0 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд MORELLATO
Пол Унисекс
Материјал на приврзок Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Достапност Ул. Македонија

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
1.790 МКД
Количина: 1