БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SD0601 TAG
MORELLATO

SD0601 TAG

Шифра на артикл: 20612
Šifra proizvođača: TAG
0 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на приврзок Циркони, Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.490 МКД
Додадено во омилени
1.990 МКД
Додадено во омилени
1.890 МКД
Додадено во омилени
2.190 МКД