SD6806 STAR
MORELLATO

SD6806 STAR

Шифра на артикл: 18033
Šifra proizvođača: STAR
0 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на приврзок Кожа, Челик
Боја на накит Сребрена, Тегет
Стил Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Гостивар, Куманово
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.490 МКД
Додадено во омилени
1.990 МКД
Додадено во омилени
1.890 МКД
Додадено во омилени
2.190 МКД