SD0378
MORELLATO

SD0378

Шифра на артикл: 15174
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на приврзок Циркони, Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""