SD0373
MORELLATO

SD0373

Шифра на артикл: 15166
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Златна, Црна
Стил Тренди

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""