SD3413 ALTEA
MORELLATO

SD3413 ALTEA

Шифра на артикл: 9560
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на приврзок Алуминиум, Циркони
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Тетово Центар